Miejscowość - Adres
Akceptuje inne zwierzęta ?
Wielkość Psa/Kota
Opis

Do adopcji kundelek Czako
Pomóż mi znaleźć spokojny, kochający dom!
Jestem Czako i mam około 3 lata. Przyjechałem z wywózki z Ukrainy, kiedy zaczęła się wojna. Najprawdopodobniej spotkały mnie straszne rzeczy w przeszłości, które sprawiły, że usilnie szukam spokoju i przestrzeni dla siebie.

Jestem młodym, wesołym pieskiem, który bardzo potrzebuje stworzyć swoje stado. Uwielbiam uczyć się nowych sztuczek, jestem niesamowicie inteligentnym i kumatym pieskiem. Umiem chodzić na smyczy, reaguje na przywołanie.

Czego potrzebuj kundelek Czako ? Spokojnego domu poza miastem, bez dzieci. Jestem wrażliwym pieskiem - źle reaguje na bodźce, których nie znam. Najlepiej czuje się pozostając na własnym terenie, wśród ludzi którzy się mną opiekują. Nie nadaje się do miasta - stresuje mnie duża ilość bodźców i nowe sytuacje. Będę idealnym towarzyszem do zabaw w ogrodzie, uwielbiam mieć swoją wydzieloną przestrzeń, gdzie mogę schować się np. w budzie i odpocząć. W domu nie brudzę, jestem grzeczny i szybko stosuje się do panujących zasad. Jeśli chcesz wpuścić mnie do łóżka - jestem pierwszy pod kołdrą, jeśli nie - zastosuję się do twoich wymagań. Potrzebuje silnego i spokojnego opiekuna, który wyznaczy mi zasady - co mi wolno, a czego nie. Wtedy czuje się najlepiej!

Akceptuje nowe pieski, ale potrzebuje czasu, żeby im zaufać i zobaczyć, że nie chcą zrobić mi krzywdy. Przy pierwszym spotkaniu, mogę być trochę nieufny do nowych osób - przekonasz mnie do siebie przysmakiem, wtedy zostaniemy przyjaciółmi na dobre i na złe.

Bardzo chciałbym mieć już swoich ludzi. Moje opiekunki pomogą w transporcie do nowego domu, jeśli będzie taka potrzeba. To jak, zadzwonisz?

tel. 500 197 049

Nazwa instytucji

Adopcje