Miejscowość - Adres
Akceptuje inne zwierzęta ?
Wielkość Psa/Kota
Akceptuje dzieci ?
Opis

Do adopcji czarna suczka Milka

Milka - przeurocza suczka, nie da się przejść koło niej obojętnie - ma nieskazitelną urodę i jeszcze piękniejsze serducho!
Milka trafiła do schroniska znaleziona błąkając się po gminie. Pomimo licznych ogłoszeń nikt w jej sprawie się nie odezwał i tak już mija prawie rok odkąd jest pod naszą opieką.
Jesteśmy przekonani, że miała wcześniej dom. Jest niezwykle posłuszna, potrafi podstawowe komendy typu; siad, leżeć, daj łapę. Elegancko chodzi na smyczy, zna auto, a przede wszystkim trafiła do nas wykastrowana - nie mamy żadnych wątpliwości, że miała kiedyś właściciela. Liczyliśmy na to, że ktoś jej szuka, jednak do dnia dzisiejszego nikt w sprawie jej zaginięcia nie zadzwonił.
Milka jest przesłodką kulką radości, uwielbia spacery, uwielbia człowieka, dogaduje się z innymi psami. Nie da się w niej nie zakochać, roztapia najtwardsze serca.
Wygląda jak niedźwiadek zmieszany z rasą chow-chow. Człowiek to jej najlepszy przyjaciel mogłaby spędzać godziny u jego boku. Tak jak wcześniej wspominaliśmy jest bardzo ułożona, grzeczna. Nic nie jest jej straszne, jest gotowa pójść za ludzkim kompanem "w ogień".
Jest to pies, który może zamieszkać w domu z dziećmi. Na koty możemy ją sprawdzić.
Prosimy o domek, ten pies ma ogromne, złote serce i nie chcemy aby wciąż musiała czekać na swoją wyjątkową chwilę, jaką jest adopcja...
Obowiązuje procedura adopcyjna. Czeka w Pasłęku, województwo warmińsko-mazurskie.

tel. 531 689 126

Nazwa instytucji

Adopcje