Opis

Młody pies Astro do adopcji

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA ŚREDNIEGO PIESKA.
ASTRO jest młodym, sięgającym do kolana pieskiem krótkowłosym, wygląda trochę jak miniatura wilczaka.
Kiedy trafił do schroniska był tak przestraszony, że nie wychodził z budy. Stopniowo upewniał się, że nic złego mu u nas nie grozi. Zaufał wolontariuszom. Biega radośnie po wybiegu, wykazuje zainteresowanie rzucaną piłeczką, podchodzi do wyciągniętej ręki, macha ogonkiem, zaprzyjaźnionym osobom daje się pogłaskać. Jest nadal jednak pieskiem zdystansowanym o delikatnej psychice. Szukamy dla niego spokojnego domu, najlepiej z ogródkiem .
Nauczył się już chodzić na smyczy, ale zdarza mu się spłoszyć podczas spaceru
Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie jest konfliktowy, zaprzyjaźnił się bardzo z Czakim, razem spędzają czas i wspierają się wzajemnie.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję.
Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Ostatnie komentarze